Adding an entry to the guestbook
CAPTCHA image for SPAM prevention If you can't read the word, click here. 

Displaying results 16 to 23 out of 23

15.01.2010 - şentürk polatel

bu güzel sesi trt ekranlaından takip ettim keşke özel televizyonlarda yayınlar yapsaydı kültürüyle kişiligiyle sanatıyla topluma örnek olsaydı bu güzel insanı rahmetle ve saygıyla anıyorum mekanı cennet olsun.


02.01.2010 - from Ergün YARDIMCI

özlenen insansın...

Hocam Allahtan rahmet diliyor mekanınız cennet olsun diyoruz. Ben, sizi Yörelerimiz Türkülerimiz programından Emirdağ çalışmanızla tanıdım. Daha sonraları programlarınızı hep takip ettim. Fani dünyadan uçmağa vardığınıza çok üzüldüm ama kader... Yattığınız yer nur olsun...


16.12.2009 - from Ferruh Ören

rahmetle anıyoruz

uzun yıllar proğramlarını ve türkülerini izleyerek ruhumuza güzellik katan büyüğümüz atilla içliyi rahmetle anıyor ailesine sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun.


02.11.2009 - from Oktay Dursun

rahmetle anıyoruz

Atilla İçli, ben ve benim kuşağımın çoçukluğundan beri TRT'de yaptığı programlarla hayatımda yer etmiş bir isimdi. Ne kadar büyük bir yere sahip olduğu, kaybından sonra daha iyi anladık.

Sevgi ve saygıyla anıyoruz..

Böyle bir site hazırladığınız için de teşekkür ederiz.


30.10.2009 - from Emine

Nur içinde yat

halk muzigi ni cok seviyorum
Rahmetli atilla Icli beyefendiyi cok essiz sir ses ve yoruma sahipti.Onun eserlerini cok begeniyle dinliyordum ve de dinlemek istiyorum cunku o benim gibi bir cok kisinin kalbinde ayni degeri tasiyor. Onun eserleri ic unutulmicak.


17.10.2009 - from Bülent Osm

Nur içinde yat

Çok iyi insandı.
Nur içinde yatsın.


11.03.2009 - from mazo57

Nur içinde yat

1994 yilinda Amasrada izin yapiyorduk..Ve meshur Hotel timurda kaliyorduk..Asagida oturmus cay iciyordukki,rahmetlide program yapimi icin o günlerde oradaymis..Bizi kirmadi kisa bir sohbet ten sonra bize birde resmini hediye etti..Cok kibar ve kültürümüze bagli iyi bir insandi ,..Mekani cennet olsun..


28.04.2008 - from Mustafa

rahmet

rahmetli atilla beyle 1997 yılında mersın ıli mut ilcesı karaeksı koyunde beraber bırbırımızı hıc tanımadıgımız halde yemek yıyerek sohbet ederek tanıstık cok memnun olmustum gercekten turkıyenın bulunmaz degerlerınden bır tanesı mekanı cennet olsun cok mutevazı bır ınsan onu unutmak mumkun degıl